Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Łódź wśród miast polecanych przez „The Guardian”

Anna Panikowska-Filipek | 2021-01-08

Łódź wśród miast polecanych przez „The Guardian”
Na liście „21 miejsc na wakacje, o których marzymy w tym roku” znalazła się Łódź.

Brytyjski dziennik słynie z rankingów i zestawień podróżniczych. Tym razem na jego łamach opublikowano listę 21 miejsc zlokalizowanych w Europie, które warto odwiedzić po zakończeniu pandemii. Jednym z nich jest właśnie Łódź.

„The Guardian” wskazuje gdzie pojechać na wakacjae 2021

Zestawienie podróżniczych propozycji ukazujące się na początku stycznia w dzienniku, to już tradycja. Choć w ostatnim czasie wszelkie wyjazdy były mocno utrudnione, „The Guardian” nie zrezygnował z publikacji. Redaktorzy wyrażają nadzieję, że gdy koronawirus ustąpi, znów będziemy swobodnie podróżować. Mają również gotową listę destynacji, które zdaniem czytelników warto odwiedzić. Nosi ona nazwę „21 miejsc na wakacje, o których marzymy w tym roku”. Znalazły się na niej bardzo różnorodne europejskie lokalizacje, a podczas oceny brano pod uwagę nie tylko wygląd miejsca, ale również to, jakie daje możliwości spędzania czasu. Na pierwszym miejscu znalazła się Portugalia, ze szczególnym zwróceniem uwagi na spacery nad rzeką Amarante, trekkingi po Serra da Estrela czy wizytę w muzeum sztuki Amadeo de Souza-Cardoso. W dalszej kolejności doceniono miejscowości zlokalizowane we Włoszech, w Czechach, w Grecji, Norwegii, Holandii, Szwajcarii, Słowenii, Austrii, Walii, Francji, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Chorwacji, Szkocji, Danii, Anglii i Polsce.

 

Brytyjczycy polecają Łódź

Na liście „21 miejsc na wakacje, o których marzymy w tym roku” znalazło się jedno nasze, rodzime miasto. Jest nim Łódź. Jako uzasadnienie tego wyboru podano ciekawą, bardzo burzliwą historię miasta oraz jego industrialną, poprzemysłową zabudowę. Zwrócono również uwagę na istniejącą tam od lat, światowej sławy szkołę filmową oraz wiążącą się z miastem postać pianisty Artura Rubinsteina. Czy docenienie przez brytyjski dziennik przysporzy Łodzi popularności wśród turystów po zakończeniu pandemii? Czas pokaże.  

Źródło: KRN.pl | 2021-01-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


2.3

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na zamianęinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Lidzbarskidomy na wynajem powiat Słupeckidomy na wynajem gmina Grybówlokale użytkowe na wynajem gmina Chmielnodomy na wynajem w Starzyńskim Dworzemieszkania na sprzedaż w Grocholicachmieszkania na sprzedaż w Rokitnie

Deweloperzy

);