Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Wakacje za darmo we włoskiej prowincji Campobasso

Anna Kozioł | 2020-06-21

Wakacje za darmo we włoskiej prowincji Campobasso
Włoski region Molise oferuje turystom wakacyjne pobyty za darmo, źródło: Wikiperdia

Włoskie miasteczko w regionie Molise oferuje turystom tygodniowe wakacje za darmo. Tym sposobem chce wspomóc turystykę i wypromować swój region.

Włoskie wakacje z bezpłatnymi noclegami

Podczas gdy w ramach wspomagania naszej rodzimej turystyki trwają dyskusje nad ostateczną formą wprowadzanego bonu turystycznego, włoski region Molise położony w centralnej części Półwyspu Apeninskiego, oferuje turystom wakacyjne pobyty za darmo.

Już od lipca turyści zainteresowani urlopem w słonecznej Italli bedą mogli skorzystać z oferty miasteczka San Giovanni in Galdo leżącego w prowincji Campobasso i nie płacić za zakwaterowanie. Miasto w ten sposób chce rozpromować swój region oraz ożywić branżę turystyczną. Włochy, mimo jednych z największych w Europie problemów z pandemią koronawirusa już otworzyły swoje granice i chcą uruchomić turystykę, która stanowi znaczącą część PKB kraju.

Mieszkańcy historycznej, małej miejscowości San Giovanni in Galdo oferują gościom 3 domy do wynajęcia. W ramach projektu przygotowano 40 pobytów 7-dniowych w terminach od lipca do września 2020 roku. Oferta dotyczy wyłącznie noclegu – wyżywienie oraz dojazd trzeba opłacić we własnym zakresie.

San Giovanni in Galdo zachęca turystów do wybrania tej miejscowości jako świetnej bazy wypadowej do Rzymu i Neapolu, które leżą ok. dwóch godzin drogi od San Giovanni in Galdo, a także zaledwie 40 min od morza i gór. Organizatorzy akcji informują, że Molise znalazła się na liście 52 miejsc do odwiedzenia w tym roku, stworzonej przez magazyn "New York Times".

Skorzystać z tej niecodziennej okazji może każdy spoza regionu Molise. Wystarczy wypełnić formularz i wysłać go pod adres amicidelmorrutto(at)gmail.com.

Źródło: KRN.pl | 2020-06-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


5

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki na sprzedażhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Zielonogórskilokale użytkowe na wynajem powiat Szamotulskimieszkania na wynajem gmina Stare Czarnowomieszkania na sprzedaż gmina Piława Górnadomy na sprzedaż w Lipówcedomy na wynajem w Zawichościedomy na wynajem w Śledziówka

Deweloperzy

);