Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Liczby nie kłamią - Ranking Deweloperów KRN.pl

2011-11-28

Liczby nie kłamią - Ranking Deweloperów KRN.pl

Inwestycja we własne mieszkanie należy do najważniejszych, jakie podejmuje się w ciągu całego życia.

Inwestycja we własne mieszkanie należy do najważniejszych, jakie podejmuje się w ciągu całego życia. Z tego powodu decyzja o podjęciu współpracy z wybraną firmą deweloperską powinna być przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Lokując życiowe oszczędności lub biorąc wieloletni kredyt w celu zakupu własnej nieruchomości, musimy być przekonani, że firma, która zobowiązuje się zrealizować nasze marzenia, dysponuje odpowiednimi możliwościami i jest w stanie wywiązać się z warunków umowy. W tym celu można albo skorzystać z opinii znajomych czy poszukiwać informacji na forach internetowych, albo na własną rękę próbować zweryfikować wszystkie niezbędne dane. Pierwsze rozwiązanie nie przynosi jednak konkretnych odpowiedzi, a na drugie często brakuje czasu lub specjalistycznej wiedzy.

Prezentowany Ranking Deweloperów Krajowego Rynku Nieruchomości 2010, przygotowany przez portal KRN.pl, jest pierwszym w Polsce zestawieniem najważniejszych informacji o kondycji krajowych firm deweloperskich. Uwzględnia on największych deweloperów, działających w dużych miastach i realizujących najwięcej inwestycji mieszkaniowych. Ranking pozwala na szybkie dotarcie do aktualnych danych o wynikach finansowych przedsiębiorstw deweloperskich. Szczegółowa analiza, którą przeprowadził zespół portalu KRN.pl, uwzględnia kluczowe czynniki wpływające na ocenę wiarygodności dewelopera, począwszy od czasu działania firmy na rynku, przez informacje o zyskach, aż po dynamikę przychodów ze sprzedaży, uwzględniającą cztery ostatnie lata.

Ranking przede wszystkim ma służyć klientom, którzy decydują na zakup mieszkania na rynku pierwotnym. Za pomocą kilku kliknięć, nie wychodząc z domu, mogą oni sprawdzić, czy firma deweloperska, z którą chcieliby podpisać umowę, znajduje się w stabilnej sytuacji finansowej i czy w związku z tym zdoła w terminie wywiązać się ze wszystkich zobowiązań. Ranking Deweloperów Krajowego Rynku Nieruchomości KRN.pl jest pierwszym zestawieniem firm deweloperskich, bazującym na faktycznych, obiektywnych informacjach. Inne rankingi opierają się na opiniach klientów oraz innych uczestników rynku lub wykorzystują nieprzejrzyste kryteria, które utrudniają właściwą interpretację wyników. Rzeczywistość rynkowa staje się jednak coraz trudniejsza w ocenie. Dlatego miarodajne i wiarygodne dane można znaleźć tylko w konkretnych wynikach finansowych. Liczby nie kłamią.
 
Twórcy Rankingu Deweloperów przyjęli założenie, że najlepszym arbitrem jest sam rynek. Firmy deweloperskie, których wyniki finansowe – nawet w trudnej sytuacji ekonomii światowej – utrzymywały się w 2010 roku na wysokim poziomie, gwarantują, że realizowane przez nie inwestycje są dobrze zaprojektowane, dokładnie realizowane i faktycznie odpowiadają na zapotrzebowanie klientów. Dobra kondycja przedsiębiorstwa jest także najlepszym zabezpieczeniem przyszłych inwestycji, które z pewnością nie natrafią na nieprzewidziane trudności z płynnością finansową czy nawet groźbą bankructwa.Ranking Deweloperów Krajowego Rynku Nieruchomości KRN.pl 2010 jest narzędziem na miarę współczesności. Niestabilność światowej gospodarki i groźba kryzysu każą poszukiwać rozwiązań pewnych i sprawdzonych, a rosnące oczekiwania i świadomość klientów zaspokoić mogą tylko rzetelne i wiarygodne informacje.

Zobacz więcej www.ranking.krn.pl
 
 
 
 
 

Źródło: KRN.pl | 2011-11-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy na sprzedażgaraże do kupieniadomy na sprzedaż powiat Niżańskimieszkania na sprzedaż powiat M. Krakówdomy na wynajem gmina Lutomiersklokale użytkowe na sprzedaż gmina Policedomy na wynajem w Dębinachmieszkania na wynajem w Czyczkowachdomy na wynajem w Dębsku

Deweloperzy

);