Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Łąki Tonieckie bez ochrony

2008-04-04

Łąki Tonieckie bez ochrony

Mieszkańcy Toń domagają się wznowienia prac nad planem miejscowym, które w ubiegłym roku na wniosek Komisji Planowania Przestrzennego Rady Miasta Krakowa wstrzymał prezydent miasta Jacek Majchrowski.

Mieszkańcy Toń domagają się wznowienia prac nad planem miejscowym, które w ubiegłym roku na wniosek Komisji Planowania Przestrzennego Rady Miasta Krakowa wstrzymał prezydent miasta Jacek Majchrowski.

Na plan miejscowy dla obszaru największych krakowskich łąk (395 ha), położonych w kwartale ulic Stelmachów, Jasnogórskiej, Gaik i Władysława Łokietka, mieszkańcy Toń czekają już ponad siedem lat – informuje „Gazeta Wyborcza”. Wznowienia prac domagają się przede wszystkim członkowie Stowarzyszenia na rzecz Toń. Twierdzą, że wstrzymanie opracowywania tego dokumentu otwiera deweloperom furtkę do zabudowy terenu Łąk Tonieckich w oparciu o decyzje o warunkach zabudowy.

Prace nad dokumentem będą musiały zaczekać do czasu sporządzenia nowego studium zagospodarowania dla Krakowa – czytamy dalej. Właściciele działek liczą, że w zaktualizowanym studium pojawią się zapisy zezwalające na zabudowę ich nieruchomości. Zdaniem Grzegorza Stawowego, przewodniczącego Komisji Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska RMK, nawet połowa tego obszaru może trafić pod zabudowę.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 28.03.2008 | 2008-04-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Tarnówdomy na wynajem powiat Staszowskimieszkania na sprzedaż gmina Oleszycelokale użytkowe na sprzedaż gmina Krzeszowicemieszkania na wynajem w Dąbrówcedomy na wynajem w Ważynachmieszkania na sprzedaż w Dąbrowa-Nowej Wsi

Deweloperzy

);