Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Łąki Tonieckie bez ochrony

2008-04-04

Łąki Tonieckie bez ochrony

Mieszkańcy Toń domagają się wznowienia prac nad planem miejscowym, które w ubiegłym roku na wniosek Komisji Planowania Przestrzennego Rady Miasta Krakowa wstrzymał prezydent miasta Jacek Majchrowski.

Mieszkańcy Toń domagają się wznowienia prac nad planem miejscowym, które w ubiegłym roku na wniosek Komisji Planowania Przestrzennego Rady Miasta Krakowa wstrzymał prezydent miasta Jacek Majchrowski.

Na plan miejscowy dla obszaru największych krakowskich łąk (395 ha), położonych w kwartale ulic Stelmachów, Jasnogórskiej, Gaik i Władysława Łokietka, mieszkańcy Toń czekają już ponad siedem lat – informuje „Gazeta Wyborcza”. Wznowienia prac domagają się przede wszystkim członkowie Stowarzyszenia na rzecz Toń. Twierdzą, że wstrzymanie opracowywania tego dokumentu otwiera deweloperom furtkę do zabudowy terenu Łąk Tonieckich w oparciu o decyzje o warunkach zabudowy.

Prace nad dokumentem będą musiały zaczekać do czasu sporządzenia nowego studium zagospodarowania dla Krakowa – czytamy dalej. Właściciele działek liczą, że w zaktualizowanym studium pojawią się zapisy zezwalające na zabudowę ich nieruchomości. Zdaniem Grzegorza Stawowego, przewodniczącego Komisji Planowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska RMK, nawet połowa tego obszaru może trafić pod zabudowę.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 28.03.2008 | 2008-04-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemhale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Zabrzelokale użytkowe na sprzedaż powiat Węgorzewskidomy na sprzedaż gmina Gródek nad Dunajcemmieszkania na sprzedaż gmina Chełmżamieszkania na sprzedaż w Mokrychmieszkania na sprzedaż w Poćkunachdomy na sprzedaż w Solcu Kujawskim

Deweloperzy

);