Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Laboratoria technologii

2011-11-15

Laboratoria technologii

Trwa budowa Śląskiego Centrum Naukowo-Technologicznego Przemysłu Lotniczego. Inwestycja ma zostać zakończona do 2013 r.

Trwa budowa Śląskiego Centrum Naukowo-Technologicznego Przemysłu Lotniczego. Obiekt zlokalizowany będzie w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Nad Białką, niedaleko Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji. Powstanie tam laboratorium materiałów kompozytowych oraz do prób statycznych. W ramach inwestycji powstaną także dwie hale o powierzchni 3 886 m kw. z wyposażeniem w urządzenia technologiczne oraz budynek administracyjno-biurowy.

Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego ma w planach nawiązanie współpracy z ośrodkami naukowymi z całego kraju. Budżet projektu wynosi 12,5 mln euro. Dofinansowanie równa się 85 proc., czyli 10,625 mln euro. Inwestycja realizowana jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka: „Wspieranie ośrodków innowacyjności”.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Świeckilokale użytkowe na sprzedaż powiat Garwolińskilokale użytkowe na wynajem gmina Raciechowicemieszkania na wynajem gmina Leskodomy na sprzedaż w Świerczynkumieszkania na sprzedaż w Bobrownikachdomy na wynajem w Lipie Góry

Deweloperzy

);