Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kwartał św. Wawrzyńca

2010-07-21

Kwartał św. Wawrzyńca

Na mapie Krakowa pojawiło się nowe centrum kulturalne - Kwartał św. Wawrzyńca.

Na mapie Krakowa pojawiło się nowe centrum kulturalne - Kwartał św. Wawrzyńca. Rozpoczęty w 2007 r. projekt inwestycyjny miał na celu rewitalizację wyjątkowych zabytków reprezentujących rzadko występujący w Krakowie typ historycznej zabudowy przemysłowej. Kwartał św. Wawrzyńca obejmuje zabytki związane z komunikacją publiczną i inżynierią miejską.

Kwartał będzie wchodził w skład Krakowskiego Szlaku Techniki, będącego pierwszym tego typu w Polsce szlakiem poświęconym polskiej historii przemysłowej. Rewitalizacja Kwartału św. Wawrzyńca my być przykładem długofalowej renowacji całej dzielnicy Kazimierz.
 

Źródło: KRN.pl | 2010-07-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciagaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Międzychodzkimieszkania na wynajem powiat M. Radommieszkania na sprzedaż gmina Batorzdomy na sprzedaż gmina Kańczugadomy na wynajem w Leopoldowiedomy na wynajem w Szczepanowiedomy na sprzedaż w Grabniaku

Deweloperzy

);