Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Krakowskie gminy z obowiązkową rejestracją kotłów

Adrianna Szydło | 2019-05-15

Krakowskie gminy z obowiązkową rejestracją kotłów
Metropolia Krakowska będzie rejestrować paleniska

Premier otrzyma petycję o wprowadzenie obowiązkowej rejestracji kotłów. Dokument podpisały władze 15 gmin wchodzących w skład Metropolii Krakowskiej.

Działania, które mają na celu zlikwidowanie kotłów na paliwa stałe w Krakowie, wymagają wiedzy na temat sposobu ogrzewania budynków przez mieszkańców miasta. Wszystkie gminy prowadzące inwentaryzację ubiegają się o odpowiednie narzędzia prawne, aby walka o poprawę jakości powietrza przyniosła pożądany skutek. Warto zaznaczyć, że Kraków jest krajowym liderem w likwidowaniu pieców węglowych oraz kotłów.

Pamiętajmy, że od 1 września 2019 r. w Krakowie będzie obowiązywał całkowity zakaz stosowania paliw stałych. Wiemy, jak bardzo potrzebna jest aktualna informacja o liczbie i stanie technicznym urządzeń grzewczych, dlatego miasto Kraków wspiera gminy sąsiadujące w zabieganiu o zmiany prawne, dające możliwość pozyskania tych informacji – powiedział prezydent Jacek Majchrowski.

Włodarze gmin chcieliby, aby nowe przepisy zaczęły obowiązywać od września 2019 r.


 

Źródło: KRN.pl | 2019-05-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

NY Residence, lokal usługowy
Nowa 5 dzielnica - lokale...
Sand Hotel ****
START CITY

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajemdomy do kupieniadomy na sprzedaż powiat Legnickimieszkania na wynajem powiat Kwidzyńskimieszkania na sprzedaż gmina Lubniewicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Radowo Małedomy na sprzedaż w Nowym Dworze Wejherowskimmieszkania na sprzedaż w Szczekocinachdomy na sprzedaż w Lubowicz-Kątach

Deweloperzy

);