Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Krakowskie gminy z obowiązkową rejestracją kotłów

Adrianna Szydło | 2019-05-15

Krakowskie gminy z obowiązkową rejestracją kotłów
Metropolia Krakowska będzie rejestrować paleniska

Premier otrzyma petycję o wprowadzenie obowiązkowej rejestracji kotłów. Dokument podpisały władze 15 gmin wchodzących w skład Metropolii Krakowskiej.

Działania, które mają na celu zlikwidowanie kotłów na paliwa stałe w Krakowie, wymagają wiedzy na temat sposobu ogrzewania budynków przez mieszkańców miasta. Wszystkie gminy prowadzące inwentaryzację ubiegają się o odpowiednie narzędzia prawne, aby walka o poprawę jakości powietrza przyniosła pożądany skutek. Warto zaznaczyć, że Kraków jest krajowym liderem w likwidowaniu pieców węglowych oraz kotłów.

Pamiętajmy, że od 1 września 2019 r. w Krakowie będzie obowiązywał całkowity zakaz stosowania paliw stałych. Wiemy, jak bardzo potrzebna jest aktualna informacja o liczbie i stanie technicznym urządzeń grzewczych, dlatego miasto Kraków wspiera gminy sąsiadujące w zabieganiu o zmiany prawne, dające możliwość pozyskania tych informacji – powiedział prezydent Jacek Majchrowski.

Włodarze gmin chcieliby, aby nowe przepisy zaczęły obowiązywać od września 2019 r.


 

Źródło: KRN.pl | 2019-05-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Mysłowicelokale użytkowe na wynajem powiat Zambrowskidomy na wynajem gmina Bochnialokale użytkowe na wynajem gmina Lichnowydomy na sprzedaż w Przejazdziedomy na sprzedaż w Nawojowejmieszkania na sprzedaż w Olszyc Włościański

Deweloperzy

);