Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Krakowskie gminy z obowiązkową rejestracją kotłów

Adrianna Szydło | 2019-05-15

Krakowskie gminy z obowiązkową rejestracją kotłów
Metropolia Krakowska będzie rejestrować paleniska

Premier otrzyma petycję o wprowadzenie obowiązkowej rejestracji kotłów. Dokument podpisały władze 15 gmin wchodzących w skład Metropolii Krakowskiej.

Działania, które mają na celu zlikwidowanie kotłów na paliwa stałe w Krakowie, wymagają wiedzy na temat sposobu ogrzewania budynków przez mieszkańców miasta. Wszystkie gminy prowadzące inwentaryzację ubiegają się o odpowiednie narzędzia prawne, aby walka o poprawę jakości powietrza przyniosła pożądany skutek. Warto zaznaczyć, że Kraków jest krajowym liderem w likwidowaniu pieców węglowych oraz kotłów.

Pamiętajmy, że od 1 września 2019 r. w Krakowie będzie obowiązywał całkowity zakaz stosowania paliw stałych. Wiemy, jak bardzo potrzebna jest aktualna informacja o liczbie i stanie technicznym urządzeń grzewczych, dlatego miasto Kraków wspiera gminy sąsiadujące w zabieganiu o zmiany prawne, dające możliwość pozyskania tych informacji – powiedział prezydent Jacek Majchrowski.

Włodarze gmin chcieliby, aby nowe przepisy zaczęły obowiązywać od września 2019 r.


 

Źródło: KRN.pl | 2019-05-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Myszkowskimieszkania na wynajem powiat Wyszkowskimieszkania na wynajem gmina M. Przemyśldomy na wynajem gmina Lipnica Wielkadomy na wynajem w Drężewiemieszkania na wynajem w Zawadachdomy na sprzedaż w Roztoce Wielkiej

Deweloperzy

);