Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Krakowski deweloper sponsorem Wisły

2008-07-23

Krakowski deweloper sponsorem Wisły

Krakowska firma Salwator została strategicznym sponsorem klubu Wisła Kraków.

Krakowska firma Salwator została strategicznym sponsorem klubu Wisła Kraków – informuje portal Wislakrakow.com.

Umowa podpisana została na rok, istnieje jednak możliwość jej przedłużenia. Wartość umowy nie została ujawniona, wiadomo jednak, iż jest to stała kwota, niezależna od sportowych osiągnięć piłkarzy Wisły. Jednocześnie prezes klubu zapewnia, że wszelkie premie finansowe wliczone są w wartość umowy.

Jak czytamy dalej, Salwator ma być również sponsorem Towarzystwa Sportowego Wisła. Według podpisanej umowy krakowski deweloper ma przekazać określoną kwotę klubowi oraz sfinansować połowę inwestycji, opiewającej na 70 mln zł, w skład której wejdzie między innymi budowa wielofunkcyjnej hali. Dzięki temu Salwator zostanie sponsorem TS Wisła oraz otrzyma możliwość wybudowania dwóch hoteli. Pierwszy z nich, czterogwiazdkowy, stanie na terenie obecnego basenu klubowego; drugi, trzygwiazdkowy, wybudowany zostanie na terenie przylegającym do nowej hali Wisły.

Źródło: Wislakrakow.com 16-07-2008 | 2008-07-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedażhale i magazyny na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Łaskimieszkania na wynajem powiat Świdnickimieszkania na wynajem gmina Warlubiedomy na wynajem gmina Książkimieszkania na sprzedaż w Kunowiemieszkania na wynajem w Rzędzianowicachmieszkania na sprzedaż w Jaborowicach

Deweloperzy

);