Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kraków wyprzedaje

2010-10-06

Kraków wyprzedaje

W tym roku Kraków sprzedał nieruchomości za ponad 18 mln zł. Miasto szuka nabywców nie tylko w Polsce.

Do końca sierpnia Kraków sprzedał więcej nieruchomości niż w całym roku poprzednim. Za ponad 18 mln zł sprzedano m.in. 21 mieszkań, kamienicę i kilkanaście działek pod zabudowę. Zabytkowa kamienica przy Grodzkiej 21 znalazła nabywcę za 4,7 mln zł. Wpisana do rejestru zabytków karczma w Przegorzałach kosztowała 636 tys. zł.

Miasto, aby zwiększyć atrakcyjność oferowanych w przetargach nieruchomości, uzyskuje dla nich warunki zabudowy – informuje serwis informacyjny Krakowa. Dzięki temu nabycie działki od miasta pozwala skrócić proces inwestycyjny.

Krakowscy urzędnicy poszukują potencjalnych nabywców dla miejskich nieruchomości także poza granicami Polski. Najbardziej atrakcyjne lokalizacje były promowane na targach w Monachium i Cannes.

Do końca roku Kraków planuje sprzedać jeszcze działki pod zabudowę jednorodzinną lub komercyjną oraz strychy przeznaczone do adaptacji. Szczegółowy spis oferowanych nieruchomości prowadzi Wydział Skarbu Miasta UMK.

Źródło: KRN.pl | 2010-10-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy na sprzedażgaraże na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Gostynińskidomy na sprzedaż powiat Świdwińskidomy na sprzedaż gmina Oleśnicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Sulmierzycemieszkania na sprzedaż w Wygodziedomy na sprzedaż w Łopocźniemieszkania na sprzedaż w Krzywiczynach

Deweloperzy

);