Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kraków-Płaszów w kolorach

2011-07-19

Kraków-Płaszów w kolorach

W podziemiach stacji 23 lipca odbędzie się akcja malowania mało estetycznych ścian obiektu. Do udziału zaproszeni są mieszkańcy Krakowa.

W podziemiach stacji kolejowej Kraków-Płaszów 23 lipca odbędzie się akcja malowania mało estetycznych ścian obiektu. Do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Krakowa oraz lokalni twórcy - Artur Wabik i artyści z Good Looking Studio. Dzieło, które ozdobi ściany podziemia stacji zostało zaprojektowane przez znanego rysownika i opiekuna artystycznego akcji Przemysława „Trusta” Truścińskiego.

Po Warszawie i Sopocie przyszedł czas na Kraków. Malowanie płaszowskiej stacji kolejowej to trzecia w Polsce akcja malowania w ramach inicjatywy marki Dulux - Let’s Color. Celem przedsięwzięcia jest zaangażowanie lokalnej społeczności w procesy ożywiania przestrzeni za pomocą koloru, nadawanie im drugiego życia, a poprzez to podnoszenie jakości ich użytkowania.

Organizatorzy wyposażą chętnych w niezbędne do malowania fartuchy, farby i pędzle, natomiast ze strony uczestników wymagane są jedynie dobry humor i entuzjazm

Źródło: KRN.pl | 2011-07-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemlokale użytkowe do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Inowrocławskidomy na sprzedaż powiat Pleszewskidomy na sprzedaż gmina Tczówmieszkania na sprzedaż gmina Skołyszynmieszkania na sprzedaż w Zawidachdomy na wynajem w Kalinówcemieszkania na wynajem w Biejkowie

Deweloperzy

);