Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kraków na madryckich targach

2006-04-27

Kraków na madryckich targach

Podczas odbywających się niedawno w Madrycie targów SIMA po raz pierwszy swoją ofertę inwestycyjną zaprezentowało miasto Kraków.

Podczas odbywających się niedawno w Madrycie targów SIMA po raz pierwszy swoją ofertę inwestycyjną zaprezentowało miasto Kraków. Na krakowskim stoisku prezentowano m.in. tereny pod obiekty przemysłowe i magazynowe, centra logistyczne oraz administracyjne, a także pod inwestycje mieszkaniowe i hotelarskie. Jak przyznają przedstawiciele Miasta, największym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszyły się tereny pod zabudowę mieszkaniową i oferty powierzchni biurowych. Pojawiały się również pytania dotyczące możliwości realizacji w Krakowie podziemnych parkingów. Równie często pojawiały się pytania o warunki nabywania starych kamienic z przeznaczeniem do remontu i adaptacji. W związku z dużym zainteresowaniem, z jakim spotkała się krakowska oferta inwestycyjna, Ambasada RP w Madrycie złożyła ofertę prezentacji Krakowa podczas kolejnych targów odbywających się jesienią br. w Madrycie oraz w stolicy regionu Castilla – La Mancha, Toledo. Targi SIMA to największa na rynku iberyjskim i jedna z najbardziej prestiżowych w Europie imprez wystawienniczych poświęconych rynkom inwestycyjnym oraz branży nieruchomości. Adresowane są zarówno do profesjonalistów branży nieruchomości i inwestycji, jak i do osób indywidualnych. Tegoroczna edycja targów była pierwszą, w której uczestniczyli polscy wystawcy.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 9/2006 | 2006-04-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniainne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Strzyżowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Brzezińskimieszkania na wynajem gmina Parysówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Podkowa Leśnadomy na wynajem w Baranowiemieszkania na wynajem w Dominikowicachdomy na sprzedaż w Augustowie

Deweloperzy

);