Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kraków może stracić milionowe dotacje

2009-04-02

Kraków może stracić milionowe dotacje

Kraków już przegrał wyścig w dwóch konkursach na unijne dopłaty. Jeśli urzędnicy nie poprawią tempa wydawania pozwoleń na inwestycje, w tym roku może przepaść jeszcze 100 mln zł.

Kraków już przegrał wyścig w dwóch konkursach na unijne dopłaty. Jeśli urzędnicy nie poprawią tempa wydawania pozwoleń na inwestycje, w tym roku może przepaść jeszcze 100 mln zł – alarmuje „Gazeta Wyborcza”.

Przepadły już szanse na dotacje dla ronda Ofiar Katynia i ul. Igołomskiej. Rondo wypadło z konkursu z powodu zbyt długiego zdobywania pozwolenia na budowę – czytamy. O dotację na budowę trzypoziomowego ronda miasto starało się od pięciu lat.

O dofinansowanie unijne wciąż walczą inne krakowskie inwestycje, m.in.: torowisko tramwajowe na Płaszów (kilkadziesiąt mln zł), Centrum Kongresowe (18 mln zł), Zbiorcze Punkty Gromadzenia Odpadów (6,5 mln zł), torowisko na Kampus (37,5 mln zł), muzeum w podziemnym Rynku (25 mln zł) – wylicza Gazeta.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Kraków 30.03.2009 | 2009-04-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciahale i magazyny na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Legnickimieszkania na sprzedaż powiat Lipnowskimieszkania na sprzedaż gmina Chełmnomieszkania na sprzedaż gmina Nagłowicemieszkania na wynajem w Wojdat Annowskimieszkania na wynajem w Podlesiemieszkania na wynajem w Orle Gniazdo

Deweloperzy

);