Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kraków: Archiszopa 2007 dla Galerii Krakowskiej

2007-06-27

Kraków: Archiszopa 2007 dla Galerii Krakowskiej

– Nieciekawa forma architektoniczna, która zasysa życie do swego wnętrza – mówił podczas wtorkowego finału plebiscytu na najbrzydszą budowlę Krakowa Tomasz Malkowski, dziennikarz katowickiego wydania „Gazety Wyborczej”, oskarżyciel nominacji.


Znów spotkaliśmy się w sali Fontany Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – czytamy w „Gazecie” – by wybrać najbardziej szkodzącą Krakowowi budowlę ostatniego roku. Choć na liście pretendentów figurowało pięć adresów, od początku faworyt był jeden - właśnie Galeria Krakowska (pozostałe to: hotel Ascot, zaułek książąt Czartoryskich, szkoła na Salwatorze i kamienica przy ul. Karmelickiej 66). Zawzięcie krytykowali ją Internauci na naszym forum, suchej nitki nie pozostawił też na niej wczoraj „oskarżyciel publiczny" Tomasz Malkowski, dziennikarz katowickiego wydania „Gazety". – Nieciekawa forma architektoniczna, która zasysa życie do swego wnętrza – mówił podczas debaty. Wtórowali mu członkowie jury. – To architektoniczny oportunizm – stwierdził architekt Krzysztof Bień.

Więcej w „Gazecie Wyborczej”.

Źródło: „Gazeta Wyborcza", 26.06.2007 | 2007-06-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Trzebnickilokale użytkowe na wynajem powiat Gołdapskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Niedrzwica Dużadomy na wynajem gmina Tuszynmieszkania na wynajem w Kolonia Bądkówmieszkania na wynajem w Nowe Węgorzynkomieszkania na sprzedaż w Stanisławowie

Deweloperzy

);