Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konsultacje społeczne

2011-03-21

Konsultacje społeczne

Mieszkańcy Sopotu mogą zadecydować o pierwszeństwie realizowania inwestycji w ich mieście.

Mieszkańcy Sopotu mogą zadecydować o pierwszeństwie realizowania inwestycji w ich mieście.

W sprawie realizacji inwestycji, władze Sopotu postanowiły poprosić o pomoc mieszkańców miasta. Dlatego też, zorganizowały szereg spotkań z obywatelami (21, 29.03, 4,6,11,14.04.2011r.). Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się fizycznie na spotkaniach w Urzędzie Miasta, na stronie internetowej urzędu dostępne są ankiety, zawierające szereg propozycji inwestycyjnych.

Wśród projektów inwestycyjnych można głosować m. in. na budowę tunelu tranzytowego pod miastem, odtworzenie i rewaloryzację pasa nadmorskiego z włączeniem „Lasku Karlikowskiego” czy na budowę wielopoziomowego parkingu na granicy Gdańska i Sopotu – w sumie jest 15 propozycji.

W ankiecie znajdują się też projekty społeczne (łącznie 11), oprócz tych propozycji sopotczanie mogą zgłaszać swoje własne pomysły dotyczące rozwoju miasta.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-03-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemhale i magazyny do kupieniadomy do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Drawskidomy na sprzedaż powiat Kartuskimieszkania na sprzedaż gmina Sierpclokale użytkowe na sprzedaż gmina Lubrzadomy na wynajem w Rębisze-Koloniidomy na sprzedaż w Mokrylasiedomy na wynajem w Węglewko

Deweloperzy

);