Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Konkurs dla agentów nieruchomości

2011-11-04

Konkurs dla agentów nieruchomości

Firma Europlan ogłosiła konkurs na wynajęcie powierzchni w budynku Feniks. Nagrodą jest wycieczka.

Firma Europlan oficjalnie ogłosiła konkurs, który skierowany jest do agentów nieruchomości. Jego przedmiotem jest wynajęcie powierzchni w budynku Feniks, który powstaje w Warszawie przy ul. Żelaznej. Nagrodą jest wycieczka dla dwóch osób na Malediwy o wartości 20 tys. zł.

Koncepcja architektoniczna Feniksa powstała w pracowni Archico Projekt. Zgodnie z przyjętymi założeniami budynek będzie posiadał 9 tys. m kw. powierzchni biurowej podzielonej na 8 kondygnacji. Na parterze inwestor przewidział lokale o przeznaczeniu handlowym.

Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Modzelewski&Rodek, spółka zależna od austriackiego wykonawcy – firmy PORR. Oddanie obiektu do użytkowania planowane jest na grudzień 2012 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-11-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęgaraże do kupieniamieszkania do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Pyrzyckidomy na wynajem powiat Kolbuszowskidomy na sprzedaż gmina Kobylnicadomy na wynajem gmina Władysławówmieszkania na sprzedaż w Konradowiemieszkania na wynajem w Kosianka-Borutydomy na wynajem w Moniochach

Deweloperzy

);