Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kompleks Alchemia

2011-11-03

Kompleks Alchemia

W Lublinie do końca 2014 r. ma powstać w rejonie ul. Lubartowskiej i Świętoduskiej centrum handlowo-usługowe wraz z podziemnym parkingiem.

W Lublinie do końca 2014 r. ma być zrealizowany projekt budowy centrum handlowo-usługowego wraz z wielopoziomowym parkingiem. Obiekt powstanie w rejonie ul. Lubartowskiej, Świętoduskiej oraz Bajkowskiego. W parkingu znajdzie miejsce blisko tysiąc pojazdów. W ramach inwestycji, wybudowany zostanie ogólnodostępny zielony skwer, na którym będą odbywać się imprezy plenerowe: koncerty, spektakle i wystawy. W planach jest także rozbudowa skrzydła północnego Ratuszu. Część śródmiejska z parkingiem oraz część staromiejska, w której znajdą się usługi i handel zostanie połączona przejściem podziemnym pod ul. Lubartowską.

Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Arkady. W 2009 r. uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę. Rozpoczęcie realizacji projektu poprzedziły badania archeologiczne, geologiczne oraz środowiskowe.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażhale i magazyny na sprzedażgaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Tomaszowskidomy na sprzedaż powiat M. Białystokmieszkania na sprzedaż gmina Łowiczdomy na wynajem gmina Brójcedomy na wynajem w Zielonym Gajudomy na sprzedaż w Idźkach Średnichmieszkania na wynajem w Bielawkach

Deweloperzy

);