Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Komercjalizacja BCB

2012-01-11

Komercjalizacja BCB

Do gdańskiego parku biznesowego wprowadzi się siedem spółek należących do grupy Amber Gold.

Do gdańskiego BCB Business Park wprowadzi się siedem firm należących do grupy Amber Gold. Dzięki zawartej 28 grudnia umowie, wszystkie trójmiejskie spółki grupy będą miały siedzibę pod jednym adresem i będą wynajmowały wspólnie ponad 4 tys. m kw. powierzchni biurowej.

Najemcami budynku B1 są już m.in. P4B (wynajem sal konferencyjnych), Comex (dystrybutor zasilaczy i agregatów prądotwórczych), restauracja Malinowy Ogród oraz jedna z trójmiejskich firm budowlanych.

Oddanie budynku do użytku jest planowane na I kw. 2012 r. Wkrótce w ramach kompleksu rozpocznie się budowa kolejnego biurowca – B2, który podobnie jak komercjalizowany obecnie B1 będzie liczył 9,25 tys. m kw. powierzchni.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe do kupieniadomy na wynajem powiat Stargardzkimieszkania na sprzedaż powiat Gorlickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Korfantówmieszkania na sprzedaż gmina Nowe Warpnodomy na sprzedaż w Głowiencemieszkania na wynajem w Nowej Boćwincedomy na sprzedaż w Wójcicach

Deweloperzy

);