Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejna galeria handlowa

2008-02-13

Kolejna galeria handlowa

Na finiszu jest już budowa kolejnej poznańskiej galerii handlowej. 28 lutego otwarte zostanie w Winogradach nowe centrum – Pestka.

Na finiszu jest już budowa kolejnej poznańskiej galerii handlowej. 28 lutego otwarte zostanie w Winogradach nowe centrum – Pestka. Galeria Pestka to trzykondygnacyjny budynek u zbiegu ulic Mieszka I i Solidarności. W podziemiu znajduje się parking na 900 samochodów, na wyższych piętrach zaś – 70 sklepów, punktów obsługowych i gastronomicznych. Dominować mają sklepy wielkopowierzchniowe – informuje portal epoznan.pl.

W sąsiedztwie nowo powstałej Pestki działają już galeria Plaza oraz Makro, jednak – jak twierdzą przedstawiciele sklepów – centra te nie będą stanowiły dla siebie konkurencji, gdyż będą się uzupełniać. Od jesieni w galerii ma także funkcjonować fitness club – czytamy.

Źródło: epoznan.pl 12.02.2008 | 2008-02-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniakamienice na zamianęmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Tarnobrzeskidomy na wynajem powiat M. Chorzówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Poddębicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Wyrymieszkania na sprzedaż w Zaskwierkimieszkania na sprzedaż w Strzelcachmieszkania na wynajem w Lusinach

Deweloperzy

);