Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kolejka do majstra

2007-02-13

Kolejka do majstra

Ten rok może się okazać jeszcze lepszy dla firm budowlano-remontowych niż poprzedni. W stosunku do początku ubiegłego roku o około 25 proc. wzrosły ceny prac remontowych. O 10 - 30 proc. podrożały materiały wykorzystywane przy budowie lub remoncie domów i mieszkań.


Ten rok może się okazać jeszcze lepszy dla firm budowlano-remontowych niż poprzedni. W stosunku do początku ubiegłego roku o około 25 proc. wzrosły ceny prac remontowych. O 10 - 30 proc. podrożały materiały wykorzystywane przy budowie lub remoncie domów i mieszkań - informuje "Rzeczpospolita".

Jak czytamy dalej, mimo sezonu zimowego i podwyżek na rynku widać ogromne zapotrzebowanie na prace wykończeniowe. Bardziej przewidujący inwestorzy jeszcze w zeszłym roku zapisali się do kolejki klientów w wybranej firmie remontowej. W tym roku nadal będą rosły ceny materiałów oraz usług remontowo-budowlanych. Więcej będziemy płacić np. za materiały wykorzystywane głównie przy budowie tak zwanego stanu surowego domów, czyli za beton komórkowy, cegły, pustaki, wełnę mineralną, styropian czy cement. Nie unikniemy także wzrostu cen materiałów wykończeniowych, np. glazury, terakoty czy paneli podłogowych.

Źródło: „Rzeczpospolita”, 12.02.2007 | 2007-02-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemmieszkania na wynajemgaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Średzkimieszkania na sprzedaż powiat Lwóweckimieszkania na wynajem gmina M. Sopotmieszkania na sprzedaż gmina Stary Dzikówdomy na sprzedaż w Golskiej Huciedomy na wynajem w Dyszniemieszkania na sprzedaż w Gołuchowie

Deweloperzy

);