Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kłopoty z trójmiejską halą sportową

2009-03-26

Kłopoty z trójmiejską halą sportową

Coraz bardziej przedłuża się planowane zakończenie budowy hali sportowo-widowiskowej w Sopocie.

Coraz bardziej przedłuża się planowane zakończenie budowy hali sportowo-widowiskowej w Sopocie – donosi portal Trojmiasto.pl.

Mimo że zmieniona koncepcja dachu uzyskała aprobatę urzędników, którzy wydali już pozwolenie na jego budowę, dalej nie można znaleźć firmy gotowej do wykonania kolejnego etapu prac. Jak czytamy dalej, chodzi o stworzenie projektów instalacji grzewczo-chłodniczej i instalacji telewizji dozorowanej, wykonanie tych projektów oraz zapewnienie finansowania wykonania robót.

Do przetargu wartego 100 mln zł nie zgłosiła się ani jedna firma. Jest to już kolejny tego typu problem – dodaje portal. Główny wykonawca hali, firma Budimex-Dromex, zmuszona była do zmiany umowy z magistratem, co pozwoliło jej na uniknięcie milionowych kar za opóźnienia w realizacji projektu.

 

Źródło: Trojmiasto.pl 20.03.2009 | 2009-03-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianękamienice na wynajemdomy na sprzedażdomy na wynajem powiat Kętrzyńskidomy na sprzedaż powiat M. Jastrzębie-Zdrójdomy na sprzedaż gmina Łukówmieszkania na sprzedaż gmina Szprotawadomy na wynajem w Jarzysławiemieszkania na sprzedaż w Dąbrowejmieszkania na wynajem w Puchy

Deweloperzy

);