Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Kłopoty z budową stadionu

2008-07-23

Kłopoty z budową stadionu

Budowa areny na wrocławskich Maślicach jest zagrożona. Urzędnicy źle przygotowali bardzo ważne projekty.

Budowa areny na wrocławskich Maślicach jest zagrożona. Urzędnicy źle przygotowali bardzo ważne projekty – czytamy w „Gazecie Wrocławskiej”.

Rozpoczęcie budowy stadionu na Euro 2012 we Wrocławiu może się opóźnić. Wszystko przez błędy w dokumentacji przygotowanej przez magistrat. Z map wynika, że dokładnie w miejscu, w którym miało się znajdować jedno z głównych wejść do areny i parking dla kibiców, inne plany zakładają budowę ruchliwej drogi – łącznika ulicy Lotniczej i Drzymały. Zanim decyzja lokalizacyjna zostanie wydana, miasto musi przygotować nowe projekty. To zaś może zająć nawet kilka miesięcy. W konsekwencji stadion może zostać wybudowany dopiero po mistrzostwach – czytamy dalej.

To nie jedyny kłopot. Po przeanalizowaniu dokumentów przez urzędników wojewody okazało się, że teren, na którym miasto chciało budować parking, wejście na stadion i szosę, nie należy do gminy. Jak podaje dziennik, swoje magazyny ma tu prywatna firma, a magistrat do dziś nie dogadał się z nią w sprawie przejęcia gruntu.

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 16.07.08 | 2008-07-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na wynajemdziałki do kupieniadziałki na wynajemdomy na wynajem powiat Tczewskimieszkania na sprzedaż powiat M. st. Warszawalokale użytkowe na sprzedaż gmina Maszewodomy na sprzedaż gmina Kutnodomy na wynajem w Kuflewiedomy na wynajem w Księże Poledomy na wynajem w Racławicach

Deweloperzy

);