Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Jest praca w branży

2007-02-26

Jest praca w branży

Już nie tylko po rosnących cenach nieruchomości można poznać, że boom na rynku trwa. Także studiując ogłoszenia o pracy, można się przekonać, że branża deweloperska i budowlana cierpią na brak rąk do pracy.

Już nie tylko po rosnących cenach nieruchomości można poznać, że boom na rynku trwa. Także studiując ogłoszenia o pracy, można się przekonać, że branża deweloperska i budowlana cierpią na brak rąk do pracy - czytamy w „Rzeczpospolitej" . W minionym roku banki dawały wiele ogłoszeń, że potrzebują doradców klienta ds. kredytów hipotecznych. Również firmy wykonawcze alarmowały, że potrzebują na gwałt pracowników na budowy - od zbrojarzy po inżynierów, kierowników projektów. Ci obrotniejsi postanowili bowiem opuścić nasz kraj w poszukiwaniu lepszych perspektyw finansowych. Do tego doszedł kolejny kłopot w branży. Brakuje specjalistów do sprzedaży mieszkań, zwłaszcza takich z wykształceniem wyższym, obytych, znających języki obce, mogących obsługiwać zagranicznych klientów zainteresowanych kupnem mieszkań w pakietach. Nie mówiąc o firmach pośredniczących, które zatrudniają w charakterze pośredników osoby bez licencji zawodowej, nazywając je doradcami klienta.

Źródło: „Rzeczpospolita”, 26.02.2007 | 2007-02-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Jaworskimieszkania na sprzedaż powiat Janowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Łaszczówmieszkania na wynajem gmina Gizałkimieszkania na sprzedaż w Wojciechowiedomy na wynajem w Zaborowie Pierwszymdomy na wynajem w Brzezinach

Deweloperzy

);