Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

IT w Skalar Office Center

2011-05-24

IT w Skalar Office Center

Kolejny zagraniczny najemca w Poznaniu.

W poznańskim biurowcu klasy A swój nowy oddział otworzy firma Itelligence. Będzie to już drugi najemca zagraniczny w obiekcie, obok Arvato Services.
Itelligence, międzynarodowy dostawca kompleksowych rozwiązań IT w środowisku SAP, działa 19 krajach z 5 regionów świata, a od 15 lat także w Polsce. Firma posiada swoje oddziały w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Obroty całkowite Itelligence w 2010 roku zamknęły się w kwocie 272 mln euro. Skalar Office Center oddano do użytku pod koniec 2010 roku. Za inwestycję odpowiedzialne jest deweloperskie ramię grupy kapitałowej PBG, firma PBG Dom Sp. z o.o.

 

Czytaj więcej o Itelligence

Czytaj więcej newsów

 

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-05-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemmieszkania do kupieniamieszkania na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Poznańskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Złotowskilokale użytkowe na wynajem gmina Rogóźnolokale użytkowe na sprzedaż gmina Dzwoladomy na wynajem w Radostowiedomy na wynajem w Huciskumieszkania na wynajem w Cieszkowie

Deweloperzy

);