Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hotele zamiast mieszkań

2009-06-01

Hotele zamiast mieszkań

Nie powinno zabraknąć miejsc noclegowych na Euro. Jest bowiem szansa, że do 2012 r. w Polsce zostanie wybudowanych 200 hoteli.

Nie powinno zabraknąć miejsc noclegowych na Euro. Jest bowiem szansa, że do 2012 r. w Polsce zostanie wybudowanych 200 hoteli – donosi „Gazeta Prawna”.

Coraz więcej deweloperów działających na rynku mieszkaniowym czy biurowym rozpatruje możliwość zmiany przeznaczenia swojej inwestycji na hotelową. Szacuje się, że obecnie może to dotyczyć przynajmniej 10 proc. przedsięwzięć. W ciągu czterech lat inwestycje na rynku hotelowym wyniosą około 4 mld zł – czytamy dalej. Oznacza to, że napływ inwestycji do branży wyniósłby ok. 1 mld zł rocznie.

Receptą na kryzys, nie tylko na rynku hotelowym, są apart-hotele i condohotele – dodaje dziennik. Apart-hotel to obiekt oferujący możliwość wynajmu pokoju na długi czas, bez zapewnienia usług dodatkowych, jak gastronomia, basen, siłownia czy SPA. Condohotele pozwalają zaś na realizację projektu z pieniędzy innych niż bankowe – pokoje są sprzedawane indywidualnym inwestorom.

 

Źródło: „Gazeta Prawna” 1.06.2009 | 2009-06-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażgaraże na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedaż powiat Ropczycko-Sędziszowskidomy na sprzedaż powiat Słubickimieszkania na sprzedaż gmina Kościerzynalokale użytkowe na wynajem gmina Pelplinmieszkania na wynajem w Szydłówkumieszkania na sprzedaż w Berkowiedomy na wynajem w Przatówek

Deweloperzy

);