Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hel się ceni

2012-05-08

Hel się ceni

Tramwaj wodny między półwyspem a Gdynią zacznie kursować dopiero od 23 czerwca. Ceny biletów wzrosną. Przyczyną podwyżki są problemy finansowe samorządu helskiego.

Tramwaj wodny między Helem a Gdynią zacznie kursować dopiero od 23 czerwca. Zapowiedziano również, że ceny biletów normalnych na wszystkie kursy tramwaju wzrosną. Przyczyną podwyżek są problemy finansowe samorządu helskiego, który wycofał się z dofinansowywania projektu.

Póki co, poza kursami z Gdańska i Sopotu, na Hel można dostać się inaczej – najpierw tramwajem z Gdyni dopłynąć do Jastarni, a stamtąd podróż kontynuować PKS-em. Na trasie Gdynia-Jastarnia obowiązują dotychczasowe ceny biletów na tramwaj (14 zł za bilet normalny, 7 zł za ulgowy i 3 zł za przewóz roweru), a bilet autobusowy z Jastarni na Hel kosztuje 5,5 zł w jedną stronę.

Od 23 czerwca za rejsy tramwajami Żeglugi Gdańskiej na Hel trzeba będzie zapłacić 24 zł za bilet normalny (czyli o 4 zł więcej niż dotychczas). Taka sama podwyżka czeka podróżujących do Helu z Sopotu – bilet normalny kosztować będzie 22 zł. Najmniej kosztować będzie kurs z Gdyni (20 zł za bilet normalny).

Źródło: KRN.pl | 2012-05-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęhale i magazyny do kupieniagaraże do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Legnickilokale użytkowe na wynajem powiat Świebodzińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Babiakmieszkania na sprzedaż gmina M. Częstochowamieszkania na sprzedaż w Goździkowiedomy na sprzedaż w Studziankach Pancernychmieszkania na wynajem w Podgajku

Deweloperzy

);