Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Hel się ceni

2012-05-08

Hel się ceni

Tramwaj wodny między półwyspem a Gdynią zacznie kursować dopiero od 23 czerwca. Ceny biletów wzrosną. Przyczyną podwyżki są problemy finansowe samorządu helskiego.

Tramwaj wodny między Helem a Gdynią zacznie kursować dopiero od 23 czerwca. Zapowiedziano również, że ceny biletów normalnych na wszystkie kursy tramwaju wzrosną. Przyczyną podwyżek są problemy finansowe samorządu helskiego, który wycofał się z dofinansowywania projektu.

Póki co, poza kursami z Gdańska i Sopotu, na Hel można dostać się inaczej – najpierw tramwajem z Gdyni dopłynąć do Jastarni, a stamtąd podróż kontynuować PKS-em. Na trasie Gdynia-Jastarnia obowiązują dotychczasowe ceny biletów na tramwaj (14 zł za bilet normalny, 7 zł za ulgowy i 3 zł za przewóz roweru), a bilet autobusowy z Jastarni na Hel kosztuje 5,5 zł w jedną stronę.

Od 23 czerwca za rejsy tramwajami Żeglugi Gdańskiej na Hel trzeba będzie zapłacić 24 zł za bilet normalny (czyli o 4 zł więcej niż dotychczas). Taka sama podwyżka czeka podróżujących do Helu z Sopotu – bilet normalny kosztować będzie 22 zł. Najmniej kosztować będzie kurs z Gdyni (20 zł za bilet normalny).

Źródło: KRN.pl | 2012-05-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdomy do kupieniadziałki do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Skarżyskimieszkania na sprzedaż powiat Kępińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Zawadymieszkania na wynajem gmina Zawojadomy na sprzedaż w Wólce Dąbrowickiejdomy na wynajem w Pratuliniemieszkania na sprzedaż w Romankach

Deweloperzy

);