Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

GUS: Banki w I kwartale 2007 r.

2007-06-04

GUS: Banki w I kwartale 2007 r.

Jak podał Główny Urząd Statystyczny, w pierwszym kwartale br. banki osiągnęły znacznie lepsze wyniki finansowe niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.


Jak podał Główny Urząd Statystyczny, w pierwszym kwartale br. banki osiągnęły znacznie lepsze wyniki finansowe niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Zwiększył się zarówno ich obrót brutto (o 25 proc.), jak i netto (o 22 proc.). Istotnie wzrosła również wartość udzielonych kredytów – w sektorze niefinansowym aż o 28,8 proc. (346,6 mld zł), zaś wartość kredytów dla gospodarstw domowych wzrosła o 38,7% (do 198,5 mld zł). Spośród tych ostatnich blisko 44 proc. stanowiły kredyty hipoteczne, których wartość (w porównaniu z pierwszym kwartałem roku ubiegłego) wzrosła aż o 57 proc.

Źródło: GUS | 2007-06-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice do kupieniagaraże na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Cieszyńskilokale użytkowe na wynajem powiat Pszczyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Warlubiedomy na wynajem gmina Kazimierza Wielkadomy na wynajem w Starych Włókachdomy na wynajem w Płonniemieszkania na sprzedaż w Kowalewie Pomorskim

Deweloperzy

);