Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Feniks w centrum

2011-09-14

Feniks w centrum

Rozpoczęły się prace nad realizacją obiektu biurowego w centrum stolicy. Deweloperem jest Europlan.

Rozpoczęła się budowa biurowca Feniks, zlokalizowanego w centrum Warszawy. Koncepcja architektoniczna budynku powstała w pracowni Archico Projekt. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Modzelewski & Rodek – spółka zależna austriackiej grupy budowlanej PORR.

Feniks, którego deweloperem jest firma Europlan, będzie miał 9 tys. m kw. powierzchni biurowej wraz z dodatkową powierzchnią handlową na parterze. Koszt inwestycji sięga prawie 100 mln zł. Finansowanie budowy nastąpi z kredytu udzielonego inwestorowi przez PKO BP SA. Oddanie do użytku planowane jest na grudzień 2012 r. Marketingiem i wynajmem powierzchni zajmie się firma doradcza CB Richard Ellis, która jest wyłącznym agentem biurowca.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażkamienice na zamianędomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Żnińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Radommieszkania na sprzedaż gmina M. Jelenia Góramieszkania na sprzedaż gmina Wartadomy na sprzedaż w Nowym Borkumieszkania na wynajem w Kępie Soleckiejdomy na sprzedaż w Czekanowie

Deweloperzy

);