Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Echo sprzedaje, Immofinanz kupuje

2011-09-22

Echo sprzedaje, Immofinanz kupuje

Za 102 mln euro kielecki deweloper sprzedał austriackiemu inwestorowi warszawski biurowiec Park Postępu.

21 września Echo Investment sprzedało nowoczesny biurowiec na warszawskim Mokotowie. Nabywcą Parku Postępu jest austriacki inwestor i deweloper – Grupa Immofinanz. Wartość umowy kupna to 102 mln euro.

Obiekt jest w całości wynajęty przez polskie i międzynarodowe firmy. Kielecki deweloper postanowił sprzedać obiekt ze względu na konieczność utrzymania płynności i obawy przed trudnościami z pozyskiwaniem finansowania na kolejne projekty. Środki uzyskane ze sprzedaży przeznaczone zostaną na zabezpieczenie źródeł finansowania projektów przygotowywanych do realizacji.

Park Postępu to zespół biurowców składający się z 4 budynków połączonych kondygnacją parteru o łącznej powierzchni 33 826 m kw. Kompleks jest zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. Projekt architektoniczny opracowała warszawska pracownia APA Wojciechowski, zaś kompleks wykonała firma Modzelewski & Rodek.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęhale i magazyny do kupieniakamienice na zamianędomy na wynajem powiat Węgrowskimieszkania na wynajem powiat Świdnickidomy na wynajem gmina M. Jelenia Góralokale użytkowe na sprzedaż gmina Lipinki Łużyckiemieszkania na sprzedaż w Konarzycachdomy na sprzedaż w Kamieńcumieszkania na wynajem w Krzemienicy

Deweloperzy

);