Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Działka na Helu wciąż niesprzedana

2008-11-06

Działka na Helu wciąż niesprzedana

Już po raz drugi nikt nie zgłosił się do przetargu na 6-hektarową działkę po jednostce wojskowej na Helu. Cenę wywoławczą terenu ponownie ustalono na 50 mln zł.

 

Już po raz drugi nikt nie zgłosił się do przetargu na 6-hektarową działkę po jednostce wojskowej na Helu. Cenę wywoławczą terenu ponownie ustalono na 50 mln zł – podaje „Dziennik Bałtycki”.
 
Przedstawiciele Agencji Mienia wojskowego uważają, że brak zainteresowania jest wynikiem kryzysu na rynku nieruchomości. Dyrektor gdańskiego oddziału AMW zamierza wnioskować u prezesa Agencji o zmniejszenie kwoty wywoławczej. Pierwotnie znalazł się inwestor gotowy kupić działkę, ale z powodu wad prawnych nie doszło do podpisania umowy. W kolejnym przetargu już nikt nie wpłacił wadium. Przyczyną ostrożności stało się odkrycie mogił niemieckich żołnierzy. Zakończyła się już ekshumacja, ale potencjalni inwestorzy muszą być pewni, że na tereni działki nie pozostały już żadne groby – sugeruje gazeta.
 
Burmistrz miasta uważa, że nierozstrzygnięcie przetargu wcale nie jest złe dla miasta, bo ciągle nie został stworzony plan przestrzenny dla tej nieruchomości – dodaje dziennik.
 

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” 29.10.2008 | 2008-11-06

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemmieszkania na zamianędomy na wynajem powiat M. Skierniewicemieszkania na sprzedaż powiat Kamieńskidomy na wynajem gmina Budziszewicemieszkania na wynajem gmina Ostrów Lubelskimieszkania na wynajem w Ostropolumieszkania na sprzedaż w Cegielniimieszkania na wynajem w Tworylne

Deweloperzy

);