Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Drożej o 13 procent niż w marcu

2007-05-22

Drożej o 13 procent niż w marcu

Od początku roku co miesiąc wzrastają ceny materiałów budowlanych - w stosunku do marca w kwietniu ceny były wyższe o 13 proc.

Od początku roku co miesiąc wzrastają ceny materiałów budowlanych. Jak pisze "Rzeczpospolita", w stosunku do marca w kwietniu ceny były wyższe o 13 proc. Zdrożały między innymi: wszystkie elementy wykonane z betonu, pustaki, cegły, styropian, papa, wełna, dachówka. W kolejnych miesiącach trzeba się spodziewać dalszych podwyżek cen zarówno materiałów budowlanych, jak i wykończeniowych. Obecnie na rynku brakuje bowiem wielu materiałów, a popyt znacznie przekracza podaż. Jak przewidują analitycy, w najbliższym czasie zdrożeją także okna, drzwi oraz niektóre materiały wykończeniowe.

Źródło: "Rzeczpospolita", 21.05.2007 | 2007-05-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Płockimieszkania na sprzedaż powiat Węgrowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Węgrówdomy na sprzedaż gmina Święciechowadomy na sprzedaż w Wierciszewiedomy na sprzedaż w Skupiedomy na sprzedaż w Czartowcu

Deweloperzy

);