Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Drogi donikąd

2011-05-18

Drogi donikąd

Jedne z najgorszych dróg znajdują się w Małopolsce – wynika z najnowszego raportu o technicznym stanie dróg w Polsce za 2010 r.

Jedne z najgorszych dróg znajdują się w Małopolce – wynika z najnowszego raportu o technicznym stanie dróg w Polsce za 2010 r., opublikowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad. Podobnie katastrofalny stan mają także drogi na Lubelszczyźnie, natomiast w Wielkopolsce ich stan jest dramatyczny, co pokazuje najwyższy odsetek dróg krajowych wymagających natychmiastowego remontu, który wynosi tam najwięcej bo aż 24,4 proc.

O fatalnym stanie polskich jezdni mówi także w swoim raporcie Najwyższa Izba Kontroli. Wynika z niego, że co czwarty most lub wiadukt jest w złym stanie technicznym, spękaną nawierzchnię ma 13,3 proc. dróg, natomiast nierówności posiada 11,2 proc. Tak duża ilość dróg posiadających koleiny o głębokości pomiędzy 2 a 3 cm w większości krajów Unii Europejskiej spowodowałaby paraliż komunikacyjny z powodu zamykania tego rodzaju odcinków.
 
NIK bez ogródek podkreśla, że jednoznaczną poprawę może przynieść wyłącznie wybudowanie autostrad i dróg ekspresowych. Na te argumenty resort infrastruktury przytacza dane, z których wynika, że do zrealizowania pozostaje 80 proc. planu budowy autostrad i dróg szybkiego ruchu.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-05-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na wynajemkamienice do kupieniamieszkania na wynajem powiat Tatrzańskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Piekary Śląskielokale użytkowe na wynajem gmina Żagańdomy na wynajem gmina M. Piekary Śląskiemieszkania na sprzedaż w Brzozowiedomy na wynajem w Czeklinmieszkania na sprzedaż w Pniewie

Deweloperzy

);