Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Doradzą na giełdzie

2011-02-28

Doradzą na giełdzie

Podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań będzie można skorzystać z usług doradców finansowych, którzy pomogą w zdobyciu środków na własne mieszkanie.

Podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań będzie można skorzystać z usług doradców finansowych, którzy pomogą w zdobyciu środków na własne mieszkanie. Giełda, organizowana już po raz 82. przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań, odbędzie się w dniach 5-6 marca, tradycyjnie w Hali Sokoła przy ul. Piłsudskiego.
 
Na stoisku firmy doradczej Private Brokers odwiedzający będą mogli poznać procedury ubiegania się o kredyt czy sprawdzić swoją zdolność kredytową. Doradcy swoją ofertę kierują także do deweloperów, szczególnie tych początkujących na rynku, którzy poszukują środków na realizację swoich przedsięwzięć. Stoisko doradcze stanie się stałym elementem giełdy. 

Źródło: KRN.pl | 2011-02-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażdomy na wynajemlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Ostrowskilokale użytkowe na wynajem powiat Lęborskimieszkania na wynajem gmina Budziszewicelokale użytkowe na wynajem gmina Wołczynmieszkania na sprzedaż w Zalesiczkachdomy na wynajem w Połomin-Koloniadomy na sprzedaż w Bogucicach

Deweloperzy

);