Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dla singli i biznesmenów

2008-01-04

Dla singli i biznesmenów

Cena niewielkiego mieszkania w Warszawie na rynku wtórnym może dziś oscylować nawet wokół 500 tys. zł. Nie ma jednak dużego zainteresowania kawalerkami.

Cena niewielkiego mieszkania w Warszawie na rynku wtórnym może dziś oscylować nawet wokół 500 tys. zł. Nie ma jednak dużego zainteresowania kawalerkami – donosi „Rzeczpospolita”.

Takie bowiem oferty niezmiennie znajdują się w cieniu tych najbardziej poszukiwanych przez klientów, czyli mieszkań dwupokojowych. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie ma na nie popytu. Jak czytamy dalej, kupują je dziś głównie młodzi ludzie jako pierwsze mieszkania. Zainteresowani są nimi również biznesmeni pracujący okresowo w stolicy, dla których lepszym rozwiązaniem jest stałe lokum, niż mieszkanie w hotelach.

Jednak kawalerki to także znakomita inwestycja pod kątem przyszłego wynajmu – podkreśla dziennik. Takie mieszkania dość szybko znajdują klientów, zwłaszcza w Śródmieściu. W związku z większym zainteresowaniem wynajmem może to być więc dobry zakup, jeśli lokal jest atrakcyjnie położony. Ceny mieszkań – zarówno mniejszych, jak i większych – lekko spadają po niedawnym gwałtownym boomie. Jednak obecne spadki nie stymulują popytu na warszawskim wtórnym rynku mieszkaniowym – na razie mamy do czynienia z pewną stagnacją.

Źródło: „Rzeczpospolita” 30.12.2007 | 2008-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupieniagaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Bielskidomy na sprzedaż powiat M. Kielcedomy na sprzedaż gmina Nowa Wieś Wielkadomy na sprzedaż gmina Pułtuskmieszkania na wynajem w Sielinkomieszkania na wynajem w Kaszewach Tarnowskichdomy na wynajem w Światonii

Deweloperzy

);