Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Dla singli i biznesmenów

2008-01-04

Dla singli i biznesmenów

Cena niewielkiego mieszkania w Warszawie na rynku wtórnym może dziś oscylować nawet wokół 500 tys. zł. Nie ma jednak dużego zainteresowania kawalerkami.

Cena niewielkiego mieszkania w Warszawie na rynku wtórnym może dziś oscylować nawet wokół 500 tys. zł. Nie ma jednak dużego zainteresowania kawalerkami – donosi „Rzeczpospolita”.

Takie bowiem oferty niezmiennie znajdują się w cieniu tych najbardziej poszukiwanych przez klientów, czyli mieszkań dwupokojowych. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie ma na nie popytu. Jak czytamy dalej, kupują je dziś głównie młodzi ludzie jako pierwsze mieszkania. Zainteresowani są nimi również biznesmeni pracujący okresowo w stolicy, dla których lepszym rozwiązaniem jest stałe lokum, niż mieszkanie w hotelach.

Jednak kawalerki to także znakomita inwestycja pod kątem przyszłego wynajmu – podkreśla dziennik. Takie mieszkania dość szybko znajdują klientów, zwłaszcza w Śródmieściu. W związku z większym zainteresowaniem wynajmem może to być więc dobry zakup, jeśli lokal jest atrakcyjnie położony. Ceny mieszkań – zarówno mniejszych, jak i większych – lekko spadają po niedawnym gwałtownym boomie. Jednak obecne spadki nie stymulują popytu na warszawskim wtórnym rynku mieszkaniowym – na razie mamy do czynienia z pewną stagnacją.

Źródło: „Rzeczpospolita” 30.12.2007 | 2008-01-04

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniahale i magazyny na sprzedażdziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Bielsko-Białalokale użytkowe na sprzedaż powiat Nyskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Lipowalokale użytkowe na wynajem gmina Kolbuszowadomy na sprzedaż w Wólce Komorowskiejdomy na wynajem w Psary-Podłazachdomy na sprzedaż w Piaskach

Deweloperzy

);