Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Condohotel na Ptasiej Wyspie

2011-07-20

Condohotel na Ptasiej Wyspie

Firma Inpro buduje na Mazurach zespół hotelowo-apartamentowy.

Czterogwiazdkowy obiekt powstaje na wyspie w Mikołajkach, połączonej z lądem pomostem. Ma mieć powierzchnię ok. 4 tys. m kw. Dodatkową zaletą mazurskiego condohotelu będzie prywatna marina z miejscami do cumowania. Kompleks będzie charakteryzował się atrakcyjną lokalizacją oraz wysokim standardem. Powstanie 77 pokoi hotelowych oraz 18 apartamentów.

Powierzchnie dostępnych lokali będą liczyły od 31 do 114 m kw. Istnieje możliwość wykupienia miejsca dla łodzi lub motorówki w mającej powstać przystani jachtowej. W skład hotelu wejdą pokoje, restauracja z widokiem na miasto, basen, SPA, siłownia oraz kompleks konferencyjny. Budynek będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz całodobowo monitorowany.

Budowa zespołu na podstawie projektu Fort Polska i P.K. Studia Projektowego w Mikołajkach zostanie zakończona w lutym 2013 r.

Jest to druga inwestycja tego typu zrealizowana przez Inpro. Pierwszą jest Dom Zdrojowy na półwyspie helskim. Koncepcja condohoteli powstała ponad 20 lat temu i jest popularna w wielu państwach świata, np. USA, Meksyk. Dzięki niej właściciele mogą korzystać z lokali lub wynajmować je w czasie swojej nieobecności.

Źródło: KRN.pl | 2011-07-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażdziałki do kupieniamieszkania na sprzedażdomy na wynajem powiat Pajęczańskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Przemyślmieszkania na wynajem gmina Krapkowicemieszkania na wynajem gmina Strzelce Krajeńskiedomy na sprzedaż w Ladeniscemieszkania na wynajem w Lipiedomy na wynajem w Szczekarkowie

Deweloperzy

);