Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Cena luksusu

2011-05-24

Cena luksusu

Port rybacki na Helu w okresie najbliższych lat zamieni swoje oblicze, stając się siedzibą wielu hoteli oraz apartamentowców.

Port rybacki na Helu w okresie najbliższych lat zamieni swoje oblicze, stając się siedzibą wielu hoteli oraz apartamentowców. Władze miasta przekażą Ministerstwu Skarbu plan zakładający rozwój przystani, który zakłada rozkwit jej funkcji turystycznych.

Końcem ubiegłego roku miasto przyjęło 100 proc. udziałów w spółce Zarządu Portu Morskiego Hel należącego wcześniej do Skarbu Państwa. Wartość udziałów to 42 mln zł.
 
Planowane modernizacje zakładają utrzymanie dotychczasowej rybackiej roli portu przy jednoczesnej rozbudowie usług hotelowych oraz stworzeniu szeregu apartamentów. Pojawił się już pierwszy inwestor zainteresowany wzniesieniem w porcie budynków – podaje „Dziennik Bałtycki”. Od strony Bulwaru Nadmorskiego powstanie hotel z częścią restauracyjną. W tym tygodniu przedstawiciele firmy zainteresowanej budową pojawią się w magistracie w celu przedstawienia planów.
 
Jedynym problemem mogą okazać się roszczenia spadkobierców właścicieli przedwojennej spółki, która była w posiadaniu terenów na cyplu. Fragment terenów spółki leży w porcie, pełnomocnik spadkobierców – Jan Żółtowski – ostrzegł samorządowców, że jeśli sprawa nie zostanie prawnie rozwiązana to uda się do Trybunału w Strasburgu.

 

Źródło: „Dziennik Bałtycki” | 2011-05-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdziałki na sprzedażlokale użytkowe do kupieniadomy na sprzedaż powiat Szydłowieckimieszkania na sprzedaż powiat Wrzesińskilokale użytkowe na wynajem gmina M. Kaliszmieszkania na sprzedaż gmina Rzgówdomy na wynajem w Kidałowicachmieszkania na sprzedaż w Leszniedomy na sprzedaż w Iwinach

Deweloperzy

);