Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Budowa Sali Koncertowej

2011-10-12

Budowa Sali Koncertowej

11 października odbyła się uroczystość rozpoczęcia budowy Sali Koncertowej przy Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu.

Prace przy wznoszeniu obiektu rozpoczęły się w sierpniu. 11 października pod inwestycję wmurowano akt erekcyjny. Wybudowana zostanie sala koncertowa z zapleczem i infrastrukturą techniczną oraz parkingiem - czytamy na łamach„Gazety Sosnowiec”. W sali przygotowanych będzie ponad 500 miejsc, z czego 4 mają być przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Projekt budowy współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013. Przedsięwzięcie jest warte ponad 27 mln zł, z czego prawie połowa kwoty pochodzi z unijnej dotacji. Na czele konsorcjum firm, które zajęło się realizacją stoi Mostostal Warszawa. Przewidywany czas na wykonanie prac wynosi 18 miesięcy.

Źródło: „Gazeta Sosnowiec” | 2011-10-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemkamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Bydgoszczdomy na wynajem powiat M. Tarnobrzegmieszkania na sprzedaż gmina Pawłowicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Lipnodomy na sprzedaż w Owczarachdomy na wynajem w Laskówce Delastowskiejmieszkania na sprzedaż w Koninie

Deweloperzy

);