Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

BREEAM dla Textorial Park

2012-01-11

BREEAM dla Textorial Park

Zlokalizowane w Łodzi centrum biurowe należące do St. Paul’s Developments Polska otrzymało certyfikat.

Textorial Park otrzymał certyfikat BREEAM In Use. Właścicielem zlokalizowanej w Łodzi inwestycji jest St. Paul’s Developments Polska.

Budynek powstał na terenie Księżego Młyna – dziewiętnastowiecznego kompleksu fabrycznego należącego do Karola Scheiblera. 12 tys. m kw. powierzchni podzielone zostało na dwie funkcje: biurową i usługową. Wśród najemców znajdują się, takie firmy jak Fujitsu Technology Solutions, Cardif Services (BNP Paribas Group), Transition Technologies oraz Mabion.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajeminne nieruchomości do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Łódźlokale użytkowe na wynajem powiat Nowomiejskimieszkania na wynajem gmina Dobroszycemieszkania na wynajem gmina Sośnicowicemieszkania na sprzedaż w Mroczkowie Dużymdomy na sprzedaż w Ruskiej Wsidomy na wynajem w Kurzątki

Deweloperzy

);