Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

BREEAM dla Textorial Park

2012-01-11

BREEAM dla Textorial Park

Zlokalizowane w Łodzi centrum biurowe należące do St. Paul’s Developments Polska otrzymało certyfikat.

Textorial Park otrzymał certyfikat BREEAM In Use. Właścicielem zlokalizowanej w Łodzi inwestycji jest St. Paul’s Developments Polska.

Budynek powstał na terenie Księżego Młyna – dziewiętnastowiecznego kompleksu fabrycznego należącego do Karola Scheiblera. 12 tys. m kw. powierzchni podzielone zostało na dwie funkcje: biurową i usługową. Wśród najemców znajdują się, takie firmy jak Fujitsu Technology Solutions, Cardif Services (BNP Paribas Group), Transition Technologies oraz Mabion.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniahale i magazyny do kupieniamieszkania do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Złotoryjskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Ząbkowickimieszkania na wynajem gmina Borek Wielkopolskidomy na wynajem gmina Kwidzynmieszkania na sprzedaż w Smólskodomy na sprzedaż w Kleszczewiedomy na wynajem w Jarosławkach

Deweloperzy

);