Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Brązowy „Orzeł Budownictwa”

2011-01-11

Brązowy „Orzeł Budownictwa”

Przedsiębiorstwo „Proxima-Service” zajęło III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym „Orły Budownictwa 2010” w kategorii: budownictwo mieszkaniowe.

Przedsiębiorstwo Inwestycyjne „Proxima-Service” z siedzibą w Krakowie, zajęło III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Budowlanym „Orły Budownictwa 2010” w kategorii: budownictwo mieszkaniowe.

Kapituła konkursu na gali „Samorządu i Biznesu” w Warszawie, przyznając spółce brązowego „Orła Polskiego Budownictwa” doceniła profesjonalne i zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie firmą, jak również interesujące rozwiązania urbanistyczne realizowanych inwestycji.

4. edycja konkursu zorganizowana została przez Naczelną Radę Zrzeszeń Handlu i Usług, Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. oraz Mazowieckie Zrzeszenie Przemysłu i Usług pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-01-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadziałki do kupieniamieszkania do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Bytomlokale użytkowe na sprzedaż powiat Opoczyńskimieszkania na sprzedaż gmina Rymanówdomy na sprzedaż gmina Widawamieszkania na wynajem w Sanicachmieszkania na wynajem w Wygnankachdomy na sprzedaż w Jabłonka Stara

Deweloperzy

);