Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Brakuje wolnych powierzchni biurowych

2008-03-03

Brakuje wolnych powierzchni biurowych

Wolnych powierzchni, zwłaszcza tych o najwyższym standardzie, brakuje we wszystkich większych miastach Polski.

Wolnych powierzchni, zwłaszcza tych o najwyższym standardzie, brakuje we wszystkich większych miastach Polski – donosi „Rzeczpospolita”.

Właściciele tych obiektów nie muszą się więc starać – tak jak na początku ubiegłego roku – o pozyskanie najemców. Wśród zachęt motywujących do wyboru konkretnej oferty znajdują się przede wszystkim upusty w czynszu lub okresowe zwolnienie z niego czy brak opłat za miejsca parkingowe. Właściciele proponują również pomoc w aranżacji powierzchni. Jednak od ubiegłego roku coraz trudniej najemcom uzyskać jakąkolwiek zachętę, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi mniejsza powierzchnia – czytamy dalej.

W centrum Warszawy mali i średni najemcy, którzy szukają biura do wynajęcia na 2008 r., praktycznie nie mogą liczyć na żadne zwolnienia z opłat i rabaty czynszowe – informuje dziennik. W innych dzielnicach stolicy czynsze również idą do góry, jednak więksi najemcy mogą już liczyć na pewien pakiet zachęt od deweloperów. Dotyczy to szczególnie budynków, które obecnie znajdują się w trakcie budowy lub których budowa jeszcze się nie rozpoczęła.

Źródło: „Rzeczpospolita” 2.03.2008 | 2008-03-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat M. Kielcelokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Jastrzębie-Zdrójmieszkania na wynajem gmina Dębowieclokale użytkowe na wynajem gmina Gorzycemieszkania na wynajem w Miłochniewicachmieszkania na wynajem w Załęczu Wielkimmieszkania na sprzedaż w Przyborowicach Górnych

Deweloperzy

);