Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Baseny na sprzedaż

2009-04-21

Baseny na sprzedaż

Wrocław wystawił na sprzedaż Centrum SPA, czyli dawne Miejskie Zakłady Kąpielowe.

Wrocław wystawił na sprzedaż Centrum SPA, czyli dawne Miejskie Zakłady Kąpielowe – podaje „Gazeta Wrocławska”.

Miasto już w zeszłym roku ogłosiło przetarg na zagospodarowanie Centrum SPA, jednak zainteresowanie obiektem było wówczas małe i zrezygnowano ze sprzedaży – przypomina dziennik. Czy ktoś zechce kupić zabytkowe baseny, będzie wiadomo 24 kwietnia.
 
Miejskie Zakłady Kąpielowe zostały wybudowane w 1897 r. i od początku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Były tam nie tylko baseny, ale i łaźnie parowe, gabinety masażu oraz restauracje. Wyglądem MZK przypominają starożytne termy, z witrażami i sztukateriami na sklepieniach. W 1977 r. obiekt wpisany został do ogólnopolskiego rejestru zabytków, jednak do tej pory nie znalazły się pieniądze na jego remont. Obecnie na ten cel należy przeznaczyć około 30-50 milionów złotych – dodaje gazeta.
 

 

 

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 19.04.2009 | 2009-04-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajemkamienice na sprzedażdomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Włoszczowskilokale użytkowe na wynajem powiat Bolesławieckimieszkania na wynajem gmina Młodzieszyndomy na sprzedaż gmina Borkimieszkania na sprzedaż w Starej Brzeźnicydomy na sprzedaż w Klonówcumieszkania na sprzedaż w Wysoki Małe

Deweloperzy