Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Banki opanowały centrum stolicy

2008-02-26

Banki opanowały centrum stolicy

Już niedługo wypicie kawy na Nowym Świecie, Chmielnej czy Krakowskim Przedmieściu może graniczyć z cudem, gdyż lokale po kawiarniach na tych ulicach wypierają banki.

Już niedługo wypicie kawy na Nowym Świecie, Chmielnej czy Krakowskim Przedmieściu może graniczyć z cudem, gdyż lokale po kawiarniach na tych ulicach wypierają banki – czytamy w „Życiu Warszawy”.

Czynsze w rejonie centrum są najwyższe w mieście, dlatego wielu restauratorom i handlowcom biznes się nie opłaca i zamykają lokale. W ich miejsce natychmiast wkraczają placówki bankowe – podaje gazeta. W samych Al. Jerozolimskich zlokalizowanych jest ponad 10 banków. Nie ma żadnych przepisów, które ustalałyby, ile tego typu placówek maksymalnie może się mieścić na jednej ulicy. Decyduje o tym rynek.

Jak zauważa dziennik, dla właścicieli lokali nie ma lepszego najemcy niż bank. Czynsz płacony jest w terminie, a sąsiedzi nie skarżą się na niemiły zapach, awantury czy głośną muzykę. Tak się dzieje nie tylko w Warszawie. Ekspansja placówek bankowych to tendencja ogólnoeuropejska. Banki muszą być wszędzie tam, gdzie są potencjalni klienci, a tych nie brakuje także w centrum. Większa liczba placówek wprawdzie nie gwarantuje wzrostu liczby klientów, ale zostało udowodnione, że bardziej ufamy tym bankom, które najczęściej mijamy na ulicy.

Źródło: „Życie Warszawy” 25.02.2008 | 2008-02-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażkamienice na zamianędomy na sprzedaż powiat Dąbrowskilokale użytkowe na wynajem powiat M. Świętochłowicemieszkania na sprzedaż gmina Łodygowicemieszkania na wynajem gmina Wierzchosławicemieszkania na sprzedaż w Julianowiedomy na sprzedaż w Prusce Małejdomy na sprzedaż w Brzozowie

Deweloperzy

);