Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Azora kupuje w Green Office

2012-01-12

Azora kupuje w Green Office

Fundusz Azora Europa nabył od Grupy Buma należące do Kompleksu Green Office obiekty A i B.

Należący do Grupy Azora fundusz Azora Europa nabył od Grupy Buma należące do Kompleksu Green Office obiekty A i B. Umowę sprzedaży zawarto 21 grudnia 2011 r. Sprzedającego reprezentowała firma Jones Lang LaSalle, a obsługę prawną zapewniła kancelaria Norton Rose.

Kompleks Biurowy Green Office, zlokalizowany przy ul. Czerwone Maki w Krakowie, składa się z trzech czterokondygnacyjnych budynków. Całkowita powierzchnia wynajmowana wynosi 21,3 tys. m kw. Autorem projektu architektonicznego jest krakowska pracownia architektoniczna UCEES. Budynki A i B  mają łącznie 11,3 tys. m kw. powierzchni biurowej. Najemcą obu budynków jest spółka Motorola Polska Solutions.

Azora Europa to fundusz inwestycyjny typu private equity. Zarządza on kapitałem o wartości ponad 700 mln euro i jest właścicielem czterech budynków biurowych o łącznej wartości około 110 milionów euro (w Warszawie, Krakowie i Pradze).

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2012-01-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianękamienice na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat M. Chełmdomy na wynajem powiat Golubsko-Dobrzyńskilokale użytkowe na wynajem gmina Drezdenkomieszkania na wynajem gmina Skrzyszówdomy na wynajem w Pielakachmieszkania na sprzedaż w Koszutachmieszkania na wynajem w Cisowej

Deweloperzy

);