Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Apartament z drugiej ręki

2008-02-27

Apartament z drugiej ręki

Coraz rzadziej inwestujemy w dopiero planowane budynki, a coraz chętniej kupujemy używane apartamenty.

Coraz rzadziej inwestujemy w dopiero planowane budynki, a coraz chętniej kupujemy używane apartamenty – czytamy w „Życiu Warszawy”.

Lista usterek, które zdarzają się w nowo wybudowanych blokach, wydaje się nie mieć końca. Mieszkańcy skarżą się na: pękające tynki, ściany bez kątów prostych, nieoczekiwane zmiany metrażu, opóźnienia, nieszczelną wentylację, awaryjne windy. Jak czytamy w dzienniku, powoduje to, że mieszkańcy coraz częściej kupują apartamenty wykończone. Klientów interesują przede wszystkim apartamenty w budynkach oddanych do użytku po 2004 r. Co więcej, najchętniej kupowane są te na Górnym Mokotowie, Sadybie, Starym Żoliborzu i w części Wilanowa z kameralną, trzypiętrową zabudową. Budynki muszą być jak najnowsze, głównie ze względu na jakość wykończenia ich części wspólnych.

Eksperci ostrzegają, że nawet rynek wtórny kryje dużo pułapek. Zdecydowanie brakuje apartamentów wykończonych z klasą i dobrym gustem, sporo jest mieszkań, którym do określenia apartament dużo brakuje – zauważa dziennik.

Źródło: „Życie Warszawy” 21.02.2008 | 2008-02-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajem powiat Kamiennogórskidomy na sprzedaż powiat Grodziskimieszkania na sprzedaż gmina Przywidzmieszkania na sprzedaż gmina Czernice Borowedomy na sprzedaż w Grzybowiedomy na sprzedaż w Zbrachliniemieszkania na wynajem w Żakowicach

Deweloperzy

);