Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Amerykański rynek nieruchomości bez zmian

2010-07-21

Amerykański rynek nieruchomości bez zmian

Nic nowego do obrazu amerykańskiego rynku nieruchomości nie wniosły czerwcowe dane o liczbie rozpoczętych budów i pozwoleń na budowę.

Nic nowego do obrazu amerykańskiego rynku nieruchomości nie wniosły czerwcowe dane o liczbie rozpoczętych budów i pozwoleń na budowę – donosi „Home Broker Daily”.
 
Pierwsze były nieznacznie słabsze niż się spodziewano, drugie – trochę lepsze. Nie zmienia to jednak faktu, że generalnie odzwierciedlają one trwającą zapaść w amerykańskim budownictwie mieszkaniowym. Przy wciąż dużej podaży domów na rynku wtórnym i słabym zainteresowaniu kupujących trudno jednak oczekiwać czegoś innego. Gospodarka USA w dalszym ciągu nie ma wsparcia ze strony rynku nieruchomości, który stanowił koło zamachowe ożywienia w poprzednim cyklu koniunkturalnym.
 
Nadal wiele do życzenia pozostawia aktywność kredytobiorców hipotecznych w Wielkiej Brytanii. W czerwcu przyznano tam 48 tys. kredytów wobec 51 tys. w maju. W takich warunkach nie dziwą oczekiwania, że w II połowie tego roku najlepsze, co może się przydarzyć brytyjskiemu rynkowi nieruchomości to stagnacja, a niewykluczony jest regres – czytamy.
 
 

Źródło: „Home Broker Daily” 21.07.2010 | 2010-07-21

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na zamianędomy na sprzedażmieszkania do kupieniadomy na wynajem powiat M. Siedlcemieszkania na sprzedaż powiat Mińskimieszkania na sprzedaż gmina Nowa Wieś Lęborskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Wąbrzeźnodomy na sprzedaż w Wincentowiemieszkania na wynajem w Dymkudomy na wynajem w Koziczynie

Deweloperzy

);