Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

2011 rokiem GTC

2010-09-23

2011 rokiem GTC

Lata, w których trzeba było bronić się przed globalnym kryzysem Globe Trade Centre ma już za sobą.

Lata, w których trzeba było bronić się przed globalnym kryzysem Globe Trade Centre ma już za sobą.

Rok 2010 ma przynieść przełamanie gorszej passy i szereg nowych inwestycji oraz wzmożoną aktywność na rynku gruntów. Przewiduje się znaczny wzrost przychodów, ponieważ firma wejdzie w posiadanie budynków komercyjnych o łącznej powierzchni wynajmowanej 530 tys. m kw. Będą to przychody z tytułu najmu – podaje „Rzeczpospolita”. W prognozach na rok 2012 przewiduje się, że GTC będzie właścicielem kolejnych 872 tys. m kw. biur oraz galerii handlowych. Nowe inwestycje mają zaś objąć m.in. Polskę, jak również Bułgarię, Chorwację, Rumunię oraz Serbię.

Firma zanotowała ostatnio wzrost dochodów i to pomimo kryzysu, który dotknął światową gospodarkę. Stało się tak za sprawą sprzedaży nieruchomości po stosunkowo dobrych cenach.
 

Źródło: „Rzeczpospolita” 23.09.2010 | 2010-09-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat M. Konindomy na sprzedaż powiat Sierpeckidomy na wynajem gmina Czernichówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Żarnowiecdomy na sprzedaż w Rąbczyniedomy na sprzedaż w Łąkietkadomy na wynajem w Solcu

Deweloperzy

);