Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

2 w 1, czyli książeczka mieszkaniowa z funduszem inwestycyjnym

2007-02-03

2 w 1, czyli książeczka mieszkaniowa z funduszem inwestycyjnym

Już wkrótce PKO BP i PKO TFI zaoferują nowy produkt: książeczkę mieszkaniową powiązaną w funduszami inwestycyjnymi.


Już wkrótce PKO BP i PKO TFI zaoferują nowy produkt: książeczkę mieszkaniową powiązaną w funduszami inwestycyjnymi – można przeczytać na łamach „Parkietu”.

PKO BP – jako bank, który ma ok. 2 mln książeczek ze zgromadzoną na nich łączną kwotą 6,6 mld zł – jest jedyną instytucją, która może zaoferować tego rodzaju produkt. A atrakcyjność tej propozycji ma się wiązać z oferowanym niskim oprocentowaniem, które sięgnie 4 proc., oraz z uniknięciem konieczności płacenia tzw. podatku Belki, dzięki powiązaniu książeczki z funduszami – czytamy dalej. Pieniądze z książeczek będą dzielone na pół – część trafi na depozyt, a część będzie inwestowana w jednostki funduszy PKO/CS Zrównoważony i PKO CS/Akcji. Minimalna kwota inwestycji to cztery tysiące złotych.

Źródło: "Parkiet" 29.01.2007 | 2007-02-03

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniagaraże na sprzedażinne nieruchomości na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Rawskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Radomdomy na sprzedaż gmina Kamienicadomy na wynajem gmina Siemiatyczemieszkania na wynajem w Antoniowiedomy na sprzedaż w Wierzchowo-Dworcumieszkania na wynajem w Olszewo-Górze

Deweloperzy

);