Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 532Senat uchwalił 4 poprawki do ustawy o rodzinnych ogródkach działkowych. Teraz dokument trafi do Sejmu.
czytajSfinalizowano transakcję sprzedaży kolejnej nieruchomości należącej do spółki PKP. Przedmiotem przetargu był budynek przy ul. Wawelskiej w Warszawie.
czytajPark Naukowo-Technologiczny w Gliwicach zostanie rozbudowany. Przetarg na zrealizowanie inwestycji ogłoszono 11 grudnia br.
czytajCztery inwestycje zaplanowane w województwie mazowieckim zostaną zrealizowane dzięki unijnemu dofinansowaniu w wysokości 9,7 mln zł.
czytajZarząd województwa mazowieckiego uchwalił przyznanie dotacji na kontynuowanie prac związanych z powstaniem Centrum Laboratoryjnego Nauk Przyrodniczych.
czytajZarząd Dróg Miejskich w Legnicy zakończył przetarg na budowę zintegrowanego systemu zarządzania ruchem i transportem publicznym.
czytajPrezydent Głogowa ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości gminnej zlokalizowanej w pobliżu wałów przeciwpowodziowych.
czytajMinister Kultury i Dziedzictwa Narodowego przychylił się do wniosku władz Kalisza i zdecydował o wykreśleniu z rejestru zabytków części miejskiej zabudowy.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat Tarnogórskilokale użytkowe na wynajem powiat Makowskidomy na wynajem gmina Brwinówmieszkania na sprzedaż gmina Świątniki Górnemieszkania na wynajem w Sewerynówcemieszkania na wynajem w Koziniemieszkania na sprzedaż w PodlesieDeweloperzy