Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 325Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o lasach zgłoszony przez ministra środowiska.
czytajNazwy niektórych budynków i obiektów użyteczności publicznej zostaną zmienione. Sejm uchwalił ustawę o zakazie propagowania komunizmu.
czytajUstawa o ochronie praw lokatorów nie zabezpiecza interesów osób oczekujących na lokale socjalne po otrzymaniu wyroku eksmisyjnego – ocenił Rzecznik Praw Obywatelskich.
czytajBiałostocki Obszar Funkcjonalny uzyskał fundusze na utworzenie mieszań chronionych na terenie Białegostoku i 9 gmin ościennych.
czytajLimity cen mieszkań w programie „Mieszkanie dla Młodych” wzrosły w największych miastach w Polsce.
czytajUrząd Miasta i Gminy Sztum wystawił na sprzedaż nietypową nieruchomość – zabytkowy zamek krzyżacki położony w odległości 12 km od Malborka.
czytajDzięki ministrowi rolnictwa Polska uniknęła wyłączenia z unijnego finansowania wydatków o kwotę 382,2 mln zł.
czytajZałożenia programu „Mieszkanie+”, bo tak będzie się nazywać nowe rozwiązanie wspierające rynek mieszkaniowy, zostaną zaprezentowane w kwietniu.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęhale i magazyny do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Gostyńskidomy na sprzedaż powiat Miechowskilokale użytkowe na wynajem gmina Maków Podhalańskidomy na wynajem gmina Lubrzadomy na wynajem w Błoniachmieszkania na sprzedaż w Starej Łomży nad Rzekądomy na sprzedaż w ŻłobkuDeweloperzy