Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 322Wraz z końcem kwietnia minie termin składania deklaracji przez najemców mieszkań zarządzanych przez Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
czytajSąd Najwyższy rozstrzygnął wątpliwości w sprawie warunków wypowiedzenia umowy dzierżawy działkowej.
czytajŁódź, Bytom i Wałbrzych to pierwsze miasta, które opracowały programy działania zgodnie z ustawą o rewitalizacji.
czytajSenat nie wprowadził poprawek do nowelizacji ustawy przyznającej Lasom Państwowym prawo pierwokupu prywatnych gruntów leśnych.
czytajPrawie 40 proc. osób w wieku 25-32 lata jeszcze nigdy nie zdecydowało się na zaciągnięcie jakiegokolwiek kredytu.
czytajZakup mieszkania z przeznaczeniem na wynajem turystom, przynosi najwięcej korzyści m.in. w Krakowie.
czytajGrupa Pogromców Bazgrołów rozpoczęła akcję usuwania nielegalnych graffiti w przestrzeni miejskiej Krakowa i Tarnowa.
czytajRząd odrzucił projekt podniesienia corocznych limitów programu „Mieszkanie dla Młodych” do 800 mln zł.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupienialokale użytkowe do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajem powiat Ropczycko-Sędziszowskidomy na sprzedaż powiat Leżajskidomy na wynajem gmina Dusznikidomy na wynajem gmina Unisławmieszkania na sprzedaż w Mazuchówcedomy na wynajem w Brzezinachdomy na wynajem w GłęboczkuDeweloperzy