Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wydarzenia branżowe Wydarzenia branżowe

 
 
 
 
 

 Targi Mieszkań i Domów

 
4-5 lutego 2017 r.
Warszawa, EXPO XXI
  
 
Ostatnie dwa lata wysoko zawiesiły poprzeczkę, jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań. Obecny rok będzie pod tym względem na pewno spokojniejszy, jednak – jak oceniają analitycy grupy Emmerson – nie powinniśmy spodziewać się zapaści na pierwotnym rynku mieszkaniowym. Zgodnie z ich przewidywaniami popyt powinien utrzymać się, a firmy deweloperskie będą budować więcej mieszkań pod wynajem. Kupujący najbardziej obawiają się wzrostu cen, ale to może nastąpić dopiero pod koniec roku. Warto więc jak najszybciej zacząć poszukiwania nowego mieszkania i śledzić, co dzieje się na rynku nieruchomości. Właśnie rozpoczyna się sezon targów mieszkaniowych, które stanowią najlepsze kompendium wiedzy o rynku. 
 
Już 4 i 5 lutego w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w Warszawie odbędą się Targi Mieszkań i Domów. Organizator Targów – firma Nowy Adres SA – oprócz bogatej oferty deweloperskiej i firm z branży Smart Home & Design przygotowała dla Zwiedzających strefę seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i projektowania wnętrz. W strefie porad i wypoczynku kupujący będą mogli skorzystać z indywidualnych porad architektów z pracowni KODO i przy ich pomocy zaprojektować swoje mieszkanie lub obejrzeć inspirujące wnętrza w goglach 360°. Konsultacji będzie udzielała także architekt Magdalena Ostrowska – Miśkiewicz.
 
– Klienci doceniają możliwość indywidualnego kontaktu z deweloperami oraz – co tu dużo ukrywać – większą możliwość negocjacji cen niż przez internet. Nasze Targi to przegląd oferty największych graczy na rynku deweloperskim. W tym sezonie będą to m.in. Dom Development, Okam, Polnord, Marvipol, Robyg, Yuniversal Podlaski, Bouygues Immobilier. To także propozycje wystawców z branż Smart Home & Design, np. Decoroom, Assa Abloy, Ampio  – mówi Grzegorz Zieliński, Dyrektor Działu Targów Nowy Adres SA.  - Smart Home & Design to oferta wystawców z zakresu innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz czy ekologicznych rozwiązań dla domu. 
Partnerem Targów jest Ochnik Development.
 
Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje. Podczas Targów będzie można wziąć udział w konkursie i wygrać m.in. voucher na wycieczkę o wartości 4000 zł ufundowany przez Wakacje.pl, vouchery na usługi architektów, komplety pościeli, artykuły dekoracyjne czy książki. 
 
Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorek na specjalnie przygotowanym placu zabaw. Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e-bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie www.mieszkaniowi.pl i www.eventim.pl. 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

powrót do listy targów

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedaż powiat Bolesławieckilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Skierniewicemieszkania na sprzedaż gmina Budrylokale użytkowe na sprzedaż gmina Szepietowodomy na sprzedaż w Sułowie Małymmieszkania na sprzedaż w Świniarachdomy na wynajem w Krośle

Deweloperzy

);